ERJ-1GJF4873C
MFR.Part #
ERJ-1GJF4873C
JLCPCB Part #
C20021691
Description
-55℃~+125℃ 487kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS