ERJ-1GJF4642C
MFR.Part #
ERJ-1GJF4642C
JLCPCB Part #
C20021675
Description
-55℃~+125℃ 46.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS