ERJ-1GJF4531C
MFR.Part #
ERJ-1GJF4531C
JLCPCB Part #
C20021669
Description
-55℃~+125℃ 4.53kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS