ERJ-1GJF3401C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3401C
JLCPCB Part #
C20021594
Description
-55℃~+125℃ 3.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS