ERJ-1GJF3323C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3323C
JLCPCB Part #
C20021590
Description
-55℃~+125℃ 332kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS