ERJ-1GJF3301C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3301C
JLCPCB Part #
C20021584
Description
-55℃~+125℃ 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS