ERJ-1GJF3092C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3092C
JLCPCB Part #
C20021568
Description
-55℃~+125℃ 30.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS