ERJ-1GJF3090C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GJF3090C
JLCPCB Part #
C20021566
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 309Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS