ERJ-1GJF3011C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3011C
JLCPCB Part #
C20021563
Description
-55℃~+125℃ 3.01kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS