ERJ-1GJF2942C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2942C
JLCPCB Part #
C20021555
Description
-55℃~+125℃ 29.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS