ERJ-1GJF27R4C
MFR.Part #
ERJ-1GJF27R4C
JLCPCB Part #
C20021286
Description
-55℃~+125℃ 27.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS