ERJ-1GJF2742C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2742C
JLCPCB Part #
C20021283
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS