ERJ-1GJF2740C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2740C
JLCPCB Part #
C20021281
Description
-55℃~+125℃ 274Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS