ERJ-1GJF2673C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2673C
JLCPCB Part #
C20021274
Description
-55℃~+125℃ 267kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS