ERJ-1GJF2550C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2550C
JLCPCB Part #
C20021262
Description
-55℃~+125℃ 255Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS