ERJ-1GJF2493C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2493C
JLCPCB Part #
C20021258
Description
-55℃~+125℃ 249kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS