ERJ-1GJF2400C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2400C
JLCPCB Part #
C20021247
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS