ERJ-1GJF2260C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2260C
JLCPCB Part #
C20021230
Description
-55℃~+125℃ 226Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS