ERJ-1GJF21R0C
MFR.Part #
ERJ-1GJF21R0C
JLCPCB Part #
C20021220
Description
-55℃~+125℃ 21Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS