ERJ-1GJF2101C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2101C
JLCPCB Part #
C20021213
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS