ERJ-1GJF1963C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GJF1963C
JLCPCB Part #
C20021199
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 196kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS