ERJ-1GJF1622C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1622C
JLCPCB Part #
C20021153
Description
-55℃~+125℃ 16.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS