ERJ-1GJF1601C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1601C
JLCPCB Part #
C20021148
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS