ERJ-1GJF1542C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1542C
JLCPCB Part #
C20021138
Description
-55℃~+125℃ 15.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS