ERJ-1GJF14R0C
MFR.Part #
ERJ-1GJF14R0C
JLCPCB Part #
C20021129
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS