ERJ-1GJF12R0C
MFR.Part #
ERJ-1GJF12R0C
JLCPCB Part #
C20021098
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS