ERJ-1GJF1241C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1241C
JLCPCB Part #
C20021091
Description
-55℃~+125℃ 1.24kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS