ERJ-1GJF1153C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1153C
JLCPCB Part #
C20021073
Description
-55℃~+125℃ 115kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS