ERJ-1GJF10R7C
MFR.Part #
ERJ-1GJF10R7C
JLCPCB Part #
C20021061
Description
-55℃~+125℃ 10.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS