ERJ-1GJF1053C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1053C
JLCPCB Part #
C20021054
Description
-55℃~+125℃ 105kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS