ERJ-1GJF1002C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GJF1002C
JLCPCB Part #
C20021044
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS