ERJ-1GJF1000C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1000C
JLCPCB Part #
C20021042
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS