ERJ-1GEJ821C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ821C
JLCPCB Part #
C19622009
Description
-55℃~+125℃ 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS