ERJ-1GEJ563C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ563C
JLCPCB Part #
C19433785
Description
-55℃~+125℃ 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS