ERJ-1GEJ475C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ475C
JLCPCB Part #
C19475515
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 4.7MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS