ERJ-1GEJ395C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ395C
JLCPCB Part #
C4023153
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 3.9MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS