ERJ-1GEJ303C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ303C
JLCPCB Part #
C19312632
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS