ERJ-1GEJ2R4C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ2R4C
JLCPCB Part #
C19575554
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS