ERJ-1GEJ275C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ275C
JLCPCB Part #
C19460690
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.7MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS