ERJ-1GEJ163C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ163C
JLCPCB Part #
C19498513
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS