ERJ-1GEJ161C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GEJ161C
JLCPCB Part #
C20518248
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS