ERJ-1GEJ150C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ150C
JLCPCB Part #
C2084747
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS