ERJ-1GEJ114C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ114C
JLCPCB Part #
C4209098
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS