ERJ-1GEF9531C
MFR.Part #
ERJ-1GEF9531C
JLCPCB Part #
C3959366
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS