ERJ-1GEF7501C
MFR.Part #
ERJ-1GEF7501C
JLCPCB Part #
C2085750
Description
-55℃~+125℃ 50mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS