ERJ-1GEF6341C
MFR.Part #
ERJ-1GEF6341C
JLCPCB Part #
C19603586
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS