ERJ-1GEF5900C
MFR.Part #
ERJ-1GEF5900C
JLCPCB Part #
C4318280
Description
-55℃~+125℃ 50mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS