ERJ-1GEF5600C
MFR.Part #
ERJ-1GEF5600C
JLCPCB Part #
C2097065
Description
-55℃~+125℃ 50mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS