ERJ-1GEF5102C
MFR.Part #
ERJ-1GEF5102C
JLCPCB Part #
C20518334
Description
-55℃~+125℃ 50mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS