ERJ-1GEF4700C
MFR.Part #
ERJ-1GEF4700C
JLCPCB Part #
C2097738
Description
-55℃~+125℃ 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS